Medarbetare

Företagsledning, Administration & Installatörer



Företagsledning & Administration

 
Brodalen Installations AB startade sin verksamhet 2017 av Anders Petersson och Richard Ruljeff. Till vår hjälp i det dagliga arbetet
har vi två klippor, Kati Ruljeff och Bodil Ward, som var och en utgör en stöttepelare inom sitt gebit för vår organisation.
 

Anders Petersson

Verkställande Direktör
0708-260751 
 anders@brodalen.org

Richard Ruljeff

Ordinarie Ledamot
0708-581212 
richard@brodalen.org

Kati Ruljeff

Ekonomi
0709-518177
kati@brodalen.org

Bodil Ward

IT-Ansvarig
070X-XXXXXX
bodil@brodalen.org

Våra Installatörer

Alla våra installatörer har lång erfarenhet, vissa ända upp till 30 år, i branchen! 

Erik Johansson

Installatör
erik@brodalen.org
0708-709177

Pierre Fantini

Installatör
pierre@brodalen.org
0707-956875

Mikael Petersson

Installatör 
mikael@brodalen.org
0708-706212

Thomas Enström

Installatör
thomas@brodalen.org
0707-338809

Jonnie Carlsson

Installatör
jonnie@brodalen.org
0704-234401

Viktor Ward

Installatör 
viktor@brodalen.org
0709-691199

Philip Magnusson

Installatör
philip@brodalen.org
0720-038689

Johan Widfelt

Installatör
johan@brodalen.org
0736-858338

Joachim Lundberg

Installatör
joachim@brodalen.org
0703-811337




Rolf Ruljeff

Vakthund
vovve@brodalen.org




Bara det bästa är gott nog!

Vi utför våra arbeten med noggrannhet samt precision och gör alltid en uppföljning efter varje projekt för att 
försäkra oss om att ni som kunder till Brodalen Installations AB alltid ska känna Er nöjda med våra åtaganden. Ett gott 
samarbete med god känsla mellan kund och företag genererar lyckliga kunder samt stolt företag.

Dela på Sociala medier

Sitemap | Cookies | Miljöpolicy | Integritetspolicy

© Copyright 2018 Brodalen Installations AB | All Rights Reserved
This website may use Cookies
This website may use Cookies in order to work better. At anytime you can disable or manage it in your browser's settings. Using our website, means you agree with Cookies usage.

OK, I understand or More Info
Cookies Information
This website may use Cookies in order to work better. At anytime you can disable or manage it in your browser's settings. Using our website, means you agree with Cookies usage.
OK, I understand